Login

Use Facebook or an email

or

Forgot your password? Reset

Don't have account? Signup

Signup for free

Use Facebook or an email

or
By signing up you agree to the Terms & Conditions and Privacy & Policy

Reset password

Enter email to reset password

Already have account? Login
Don't have account? Signup
×

ترخیص انواع کالا از کلیه گمرکات

ترخیص انواع کالا از کلیه گمرکات ؛ حق العمل کاری – اعلام هزینه قطعی

 

بازرگانی مقامی کالاهای وارداتی شما را به دوروش زیر و با انتخاب دلخواه شماترخیص می نماید :

 

  • کارگزاری در این روش،ترخیص کاران شرکت به نمایندگی از سوی شما در گمرکات کشور حضور یافته و بر اساس عرف و قانون کالای شما را به گمرک معرفی نموده و کلیه هزینه های گمرکی را بر اساس فیش های معتبر بانکی جهت پرداخت به شما معرفی می نماید.در این روش، بازرگانی مقامی تنها بابت هزینه دستمزد ترخیص از شما مبلغ توافق شده خود را دریافت می نماید.

 

  • قطعیدر این روش کلیه هزینه های ترخیص قبلا و بصورت قطعی محاسبه گشته و یکجا از شما دریافت می گردد.در این حالت مسئولیت کم و زیاد شدن هزینه ها بر عهده بازرگانی مقامی بوده و صاحب کالا تنها مبلغی را که توافق گردیده است را پرداخت خواهد نمود.

 

همچنین انتخاب گمرک و نحوه حمل کالا بصورت زمینی و یا دریایی و هوایی،در محاسبه و اعلام هزینه ها تاثیرگذار بوده و با توجه به اینکه ارزش محاسباتی گمرک در دریافت هزینه ها براساس قیمت CIF (قیمت کالا + مبلغ کرایه حمل+ هزینه بیمه) می باشد،لذا در اعلام قیمت قطعی ترخیص کالا،دخالت دارد.

 

" از صفر تا صد واردات خود را به ما بسپارید"

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.